Ростислав Фук

У громаді на Тернопільщині освятили меморіальну дошку загиблому Герою (фото)

Почесне право відкрити дошку було надане сину загиблого Героя

Меморіальну дошку загиблому Герою Миколі Луціву відкрили у селі Підзамочок Бучацької громади 3 грудня. Про це повідомили на сторінці Бучацької міської ради.

На урочистості з нагоди встановлення пам’ятного знаку колишньому учневі на подвір’я його рідного закладу зійшлися учні, родина загиблого, міський голова та жителі громади.

Священники Богдан Дзюбанчин та Роман Іваноньків провели поминальний молебень та освятили пам’ятний знак.

Почесне право відкрити дошку було надане сину загиблого Героя Давиду.

Ми на кожному кроці повинні віддавати шану нашим Героям, тому що ім’я людини живе двічі – один раз у житті, а другий – в пам’яті. Завжди пам’ятаймо той неоціненний внесок, який наші полеглі земляки зробили для Перемоги. А ця меморіальна дошка буде безсмертним символом визнання подвигу Воїна-Героя Миколи Луціва, – йдеться в повідомленні.

Микола Луців народився 30 серпня 1980 року у Бучачі. Мобілізований 8 березня 2022 року. Служив на Луганщині розвідником-далекомірником 2 мінометної батареї. 2 травня 2022 року рятуючи поранених побратимів потрапив під мінометний обстріл, а 7 травня від завданих травм помер у військовому шпиталі м. Дніпро. Нагадаємо, поховали Героя 9 травня 2022 року.

Фото Бучацької міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео