![](/uploads/media/6c/dc/6cdca785d0dcce20c71c3000ab24477e_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині зник 15-річний хлопець (відео)
Хлопець вийшов з кафе у Тернополі напередодні ввечері і пішов у невідомому напрямку
![](/uploads/media/d3/f0/d3f0f782612a66f65303608dd04f294a_w1920.jpg)
Співробітники Тернопільського районного управління поліції встановлюють місцеперебування 15-річного Олександра Мороза, вихованця Чортківської комунальної установи «Родинний затишок». Хлопець 28 березня близько 17:20 години вийшов з кафе на вулиці Сахарова в Тернополі й пішов у невідомому напрямку. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Безвісти відсутній неповнолітній був одягнений у спортивний костюм зеленого кольору та гумові чорні тапочки. У правому вусі наявна срібна сережка у вигляді хреста.
![](/uploads/media/25/5e/255ea6a34f27a1f2e95c5b087d157cf0_w1280.jpg)
Якщо ви бачили Олександра Мороза, знаєте про його місцеперебування, телефонуйте працівникам поліції за номером телефону: 050-102-02-36 або на лінію «102».
Фото та відео Національної поліції