![](/uploads/media/a1/5e/a15e740c5e5079ce9a0e02953a794a73_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині американці відкривають табір для вчителів англійської з усієї України
![3_20130114_1177714657](/uploads/media/24/d2/24d2db90a924af2a0f0eb03b3146bf86_orig.jpg)
Підвищити навички демократичного лідерства та зрозуміти важливість гендерної рівності – цього навчатимуть у таборі L.E.A.D у Заліщиках. Організовують його 13 волонтерів Корпусу Миру з США для 60-ти вчителів англійської мови зі всієї України.
У першу чергу під час занять у таборі вчителі матимуть змогу підвищити вміння володіти англійської мовою, а також розвинути методологічні навички. Але це не єдина ціль організаторів. Вчителів навчатимуть працювати у команді та створювати проекти. Для них проводитимуть сесії, клуби, різноманітні види діяльності для згуртування команди. Також окремо виділять час для розроблення у групах проектів. А ще – для екскурсій та прогулянок.
Наприкінці табору кожна команда презентуватиме свій проект. Набутий в таборі досвід вчителі повинні принести у школу і використати під час проведення тематичних клубів чи звичайних уроків.
Стартує 5-денний табір 14 серпня. Про враження учасників проекту читайте згодом.
Фото з відкритих джерел