![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині перевіряють перукарні та салони краси: знайдено порушення
![IMG-0728](/uploads/media/e3/8f/e38ff980d184881eea6448c7cb99dda6_w960.jpg)
Впродовж тижня фахівці Держпродспоживслужби здійснювали перевірку низки суб’єктів господарювання на дотримання карантинних умов. У кількох з них було виявлено порушення вимог.
Зокрема, працівники установи перевірили 152 заклади харчування, з них 30 – з порушеннями. На семи продовольчих ринках також виявили неузгодженості.
- Обстежили 197 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків). На 70-ти з них виявили порушення. Склали 32 протоколи та 61 припис. Також перевірили 145 об’єкти торгівлі непродовольчими товарами, на 30-ти з них зафіксували порушення. Видали 29 приписів, - йдеться у дописі.
Перукарні та салони краси також не залишили без уваги. Під час рейду було виявлено порушення у 27 із 58 закладів.
Фото з допису