![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині тварини та кліщі все частіше нападають на людей
![6](/uploads/media/9e/3c/9e3cbb6b3023a6yz17a4082743b6f10b_orig.jpg)
Протягом 9 квітня на Тернопільщині зареєстрували покуси тваринами, кліщами та випадки захворювання на кір. Саме з такими скаргами звертися жителі області до спеціалістів.
Дані моніторингу, проведеного фахівцями Тернопільського обласного лабораторного центру, свідчать про більш ніж 80 випадків інфекційних захворювань по області.
У трійці лідерів кір із 34 випадками, вітрянка – 17 випадків та 14 – покусів тваринами. Окрім того, активізувалися і кліщі, які напали на 6 осіб. Решта хвороб мають позначку від 2 до 1 випадків: педикульоз, скарлатина, туберкульоз, мікроспорія.
Попри нещодавній спад кору, ситуація із захворюваністю на нього у області класифікується як неблагополучна.
Фото з відкритих джерел