Оксана Бучко

На Тернопільщині уже запрацювали магазини промислових товарів, перукарні та ательє (фото)

1462ef7fdb2871d8

На Тернопільщині починають виходити з карантину. Відкрити магазини, перукарні та ательє з ремонту одягу і взуття вирішили у Теребовлянській громаді. Наразі клієнтів є небагато, оскільки люди звикли дотримуватися карантину.

Рішення про послаблення обмежень прийняли на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Теребовлянської міської ради, повідомляє suspilne.media.

b937ba413a5e5ef1
b937ba413a5e5ef1

- Власники торгових точок та їхні працівники мають дотримуватися заходів безпеки та санітарних норм, а для контролю створять спеціальну комісію з представників поліції, міської ради, муніципальної служби та держпродспоживслужби. Питання відкриття ринку наразі члени комісії відклали: якщо після відкриття магазинів не буде різкого зростання показників захворюваності на COVID-19, то питання ринків повторно розглянемо наступного тижня, - каже голова громади Сергій Поперечний.

Також різко вийшли із карантину у Черкасах. А у Тернополі поки відкривають лише заклади харчування та кавові апарати. Ринки  працювати наразі не будуть.

До слова, у Теребовлянському районі станом на сьогодні виявили від початку пандемії коронавірусу всього 10 інфікованих. Схожі показники в сусідніх районів: Тернопільський (9), Гусятинський (11), Підволочиський (2), Підгаєцький (5). У районів, з якими Теребовлянський межує на півдні, показники підтверджених випадків коронавірусу вищі: Бучацький (62), Чортківський (47). Монастириський (177). Західніше - в Козівському - 24.

Фото suspilne.media

Вибір читачів за тиждень

Відео