![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині водій BMW мчав населеним пунктом зі швидкістю 100 км/год
![214074389_1451718505197181_1990840590256324763_n (Copy)](/uploads/media/a1/26/a126aea639eb7cdaa343ff379ec0f8ef_w640.jpg)
Патрульна поліція Тернопільщини, затримала водія, який перевищив швидкісний режим та пропонував патрульним хабар.
Як повідомляється, у суботу, 3 липня, на автодорозі М-19 «Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече», патрульні зафіксували, що водій автомобіля BMW рухався населеним пунктом зі швидкістю 100 км/год.
- Під час розгляду справи про адміністративне правопорушення водій, щоб уникнути відповідальності, запропонував інспекторам неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів у сумі 500 грн, - йдеться у повідомленні.
Також на 46-річного кермувальника патрульні винесли постанову за перевищення встановлених обмежень швидкості руху, а на місце події викликали слідчо-оперативну групу.
Фото з допису