![](/uploads/media/6c/a0/6ca03fd977265a75271732115521bbd9_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині вовк напав на людей на подвір’ї їхнього будинку (фото)
![maxresdefault](/uploads/media/4a/aa/4aaaa5a130b74ba02491127aa36a62ba_orig.jpg)
У селі Старі Петликівці Бучацького району трапилась жахлива ситуація. Вдень вовк пробрався на одне з подвір’їв у пошуках здобичі. На жаль, постраждали троє людей.
Про це написала мешканка села Mariana Kanak у Фейсбуці.
Один із чоловіків забив хижака залізякою.
- Дякуйте Богу, що не постраждала чиясь дитина, а вовка вчора повезли на експертизу в Тернопіль, чи не був він скажений, а трьох людей відвезли в лікарню - колять сироватки й антибіотики... Вірити чи не вірити - ваша справа, але будьте обережні, бо вони ходять зграями і точно цей вовк не один, і вже заходять в село, - пише під постом дівчина.
![47388900_1917690028344145_8776822195440582656_n](/uploads/media/4e/21/4e216c10bab7735b6af37579ded1c091_orig.jpg)
Людей навколишніх сіл закликають бути обережними.
Фото з допису