![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині вихованці дитячого садка презентували унікальну колекцію одягу (фото)
![263314509_3023079341285769_8530415295620299047_n (Copy)](/uploads/media/f1/0f/f10fe62e2bb41135fff2533b2f5bc3ec_w960.jpg)
Справжній показ мод днями влаштували вихованці дошкільного навчального закладу №1 («Золота рибка»), що на Чортківщині. Унікальністю нової колекції суконь стала їх природність та екологічність, адже всі костюми пошиті з натуральних тканин та оздоблені природними матеріалами – листям, ягодами, шишками, насінням, мохом, лозою та сухоцвітами.
Як пишуть у дописі Чортківської міської ради, створювали вбрання для юних моделей працівники навчального закладу самотужки. Бурхливими оплесками та букетами із сухоцвітів оцінили дефіле дівчаток джентльмени та модники – хлопчики з тієї ж групи та майбутні випускники садочку.
Розповідаючи про захід, керівниця ДНЗ Раїса Обшарська зазначила:
- Сьогоднішнє покоління без вагань називають цифровим, поколінням нових, сучасних технологій. А ось наші вихованці – це вже покоління «альфа», вчені стверджують, що саме у них буде зовсім інше ставлення до планети та природи. Найбільше їх буде хвилювати стан екології та порятунок нашої Землі, а екологія стане стилем їх життя. Сьогодні ми хотіли продемонструвати, що все модне та красиве вже давно закладено у природі. Хтозна, можливо через декілька десятків років намисто із калини та шубки із моху заполонять гардероби усіх красунь.
![263175243_3023079961285707_1432268909711193294_n (Copy)](/uploads/media/b8/yz/b8yz0f64a1c0349644d61da87d1cf01a_w960.jpg)
![263270598_3023080187952351_5282852038640721816_n (Copy)](/uploads/media/ca/0a/ca0a7be3345bbb9157936bf3df650076_w960.jpg)
![263338056_3023079654619071_3287948196539216699_n (Copy)](/uploads/media/13/a0/13a025409bc07ed1ebd3f31078f5d14c_w960.jpg)
![263263865_3023079574619079_2291039081530931583_n (Copy)](/uploads/media/54/28/5428486a699274314662c2eb94f73f86_w960.jpg)
![263222378_3023079101285793_8399964771976306059_n (Copy)](/uploads/media/27/1d/271db69d735a6aa901fa244ec9641928_w960.jpg)
![263618572_3023080111285692_8425794757107935080_n (Copy)](/uploads/media/98/c3/98c38b52f8a78c94ec41384207e0e6e0_w960.jpg)
![262001565_3023079091285794_2036238977033960308_n (Copy)](/uploads/media/2f/b1/2fb16415eb47250ea6c447yzc348bf74_w960.jpg)
![262900285_3023079807952389_8917009238802083153_n (Copy)](/uploads/media/aa/27/aa27349e9597638905b0732450762480_w960.jpg)
![262883350_3023078914619145_1941138583357790131_n (Copy)](/uploads/media/7c/3d/7c3d0aee7a86024844196f6b1a31df33_w960.jpg)
![262994613_3023079744619062_7126906533487990850_n (Copy)](/uploads/media/d6/55/d65574fa27bd352b168c8093e9da577d_w960.jpg)
![263065488_3023079431285760_1725878357004552469_n (Copy)](/uploads/media/28/c7/28c7bc96ee8fd4da0fe6006582deb554_w960.jpg)
![263173601_3023079957952374_5056082022419242540_n (Copy)](/uploads/media/1a/7a/1a7a54a4ebd5d5953c575785c8529d31_w960.jpg)
![263117056_3023079114619125_2027707050482277486_n (Copy)](/uploads/media/6e/7c/6e7cf95f4b0061e37f4cf73e4bb8efdd_w960.jpg)
![263270576_3023079964619040_9160935218282016040_n (Copy)](/uploads/media/48/07/4807fd1dbb35fc0044de4dbb664ae430_w960.jpg)
Фото з допису