![](/uploads/media/73/ab/73abf8ae9d497760yzc5ab3c7e5b697a_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині зафіксували випадки сказу у тварин
![1](/uploads/media/2c/3d/2c3dd82cedfca02c665af32fdbbddf69_orig.jpg)
На Тернопільщині протягом 4 грудня зафіксували понад 50 випадків інфекційних захворювань. Серед них чотири випадки контакту із тваринами хворими на сказ.
Окрім того, фахівці виявили у 25 людей вітряну віспу, ще 6 осіб покусали тварини. Також цього дня за медичною допомогою жителі зверталися із скарлатиною, коростою, гастроентероколітами, лямбіозом та мікроспорією, повідомляють на сайті Тернопільського обласного лабораторного центру.
Фото з відкритих джерел