![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині занедбали культурну пам'ятку міста (фотофакт)
![79889268_1486593224839905_9153071161750323200_n](/uploads/media/39/a8/39a8915bbc9ec4489faafc9c2638ed26_orig.jpg)
У Шумську невідомі занедбали фонтан у місті. Жителі поділились світлиною, яка негативно вражає. На фото помітно, що біля фонтану неодноразово «відпочивали» і після веселощів залишали після себе купу сміття, зокрема, пляшок з-під алкоголю.
Містяни кажуть, що їх обурює той факт, коли мешканці самі ж забруднюють навколишнє середовище та пам'ятки Шумська.
Фото з допису