![](/uploads/media/a3/86/a3860391755b597ca7acbb4ca8716f39_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині жахлива аварія: троє загиблих і ще троє в лікарні
![1489852162](/uploads/media/a5/df/a5dffda7aa30acc6d7c4ef26bd021532_orig.jpg)
Цієї ночі, 25 вересня, на Тернопільщині не обійшлося без неприємних та трагічних випадків. Так, близько 3 години на дорозі Тернопіль – Кременець, неподалік від населеного пункту Чорний ліс, що у Збаразькому районі, трапилася аварія.
Там зіткнулися два легкові автомобілі марок ВАЗ та Volkswagen. Причиною аварії стало те, що водій ВАЗу не справився з керуванням, внаслідок чого опинився на зустрічній смузі, де і в’їхав у Volkswagen.
В результаті ДТП водій і дві пасажири ВАЗу загинули на місці. У той час водія і пасажирів Volkswagen госпіталізували.
У 51-річного водія і 7-річної пасажирки зафіксували забій хребта. У 49-річної пасажирки забій і перелом ребер правої сторони, пише «ТТБ».
Фото з відкритих джерел