Оксана Бучко

На Тернопільщині жінка підробила підписи сусідів, аби отримати 4 га землі

thumb_137673_news_m

30- річна жителька Бучацького району відповідатиме перед законом за підроблення документів та їх подальше використання. А все – через землю для ведення сільськогосподарських робіт. Місцеві правоохоронці вже відкрили кримінальну справу.

Фігурантка провадження минулого року звернулася до сільської ради, на території якої мешкала кілька років, з проханням надати їй у користування дві земельні ділянки у 2 га кожна для ведення господарства. В сільраді дали дозвіл, за умови, що сусіди по земельних наділах не будуть проти, але останні підписувати необхідні документи відмовилися. Відтак жінка пішла на обман, підробила акт вчинення погодження на місцевості зовнішніх меж земельних ділянок та кадастровий план, вписавши прізвища користувачів двох суміжних ділянок та підробивши їхні підписи. Підроблені документи подала для виготовлення державних актів на право власності на земельні ділянки, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Дії жінки поліцейські кваліфікували за частинами 1, 3 та 4 статті 358 Кримінального кодексу України - підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів. Матеріали готуються до суду.

Вибір читачів за тиждень

Відео