![](/uploads/media/73/ab/73abf8ae9d497760yzc5ab3c7e5b697a_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині жорстоко поводяться із домашніми тваринами (фотофакт)
![60639730_134412244328261_3986765051338948608_n](/uploads/media/a8/2b/a82b6bdc826fe4cd37857381e739f16e_orig.jpg)
У Теребовлі жителі знайшли на смітнику маленьких кошенят, яких неблагополучні позбулись таким жахливим способом. Ті, хто побачив таку знахідку, надзвичайно обурені вчинком невідомих.
- Шановні Теребовлянці! Дивіться, що відбувається у нас в місті, як таких маленьких безневинних кошенят можна так жорстоко викинути на смітник, ще в таку зливу! Люди, схаменіться, - йдеться у дописі.
Під постом мешканці стверджують, що у місті давно є потреба у притулку тварин.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«225217,225218»]Фото з допису