![](/uploads/media/73/ab/73abf8ae9d497760yzc5ab3c7e5b697a_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині «зловили на гарячому» тих, хто забруднює територію (фотофакт)
![22048029_1202104933228155_488551986120083783_o](/uploads/media/f1/99/f1998ff3091a940d5279ee10bbe1ef98_orig.jpg)
Поблизу Чорткова місцевому жителю Ігорю Онищуку вдалося зробити світлину, на якій видно, як невідомі викидають сміття на несанкціоноване сміттєзвалище.
- Бидло українське. Ці фото зроблені 29.09.2017 об15:03 ( угриньський рів) на узбіччі траси між Чортківським МРЕВ ДАІ та кільцем Чортків - Чернівці. 48°59.29' N 25°48.93' E, - пише Ігор Онищук у мережі Facebook.
![22137268_1202105333228115_7977220255923627480_o](/uploads/media/c0/d0/c0d097c68bdb7e00d8b026df68a1a0e3_orig.jpg)
Фото з допису