![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
На Центральному ринку Кременця виявили порушення у збуті риби
![121193594_3176872832421483_7778373987569021476_n](/uploads/media/yz/08/yz081866fe2db46730984cb3a8yzb1ee_w320.jpg)
Незаконний продаж риби зафіксували інспектори Тернопільського рибоохоронного патруля під час чергового патрулювання на Кременецькому ринку. Вони помітили, що чоловік продає 5 кг товстолоба. Документів, що підтверджують законність походження і безпечність рибин, громадянин не надав.
Правоохоронці склали на чоловіка протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП - порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу. За порушення особа відповідатиме у суді.
Фото з допису