![](/uploads/media/8e/c9/8ec9d39cbf2a63d6e5c527bd3a2a47e0_orig_thumb.jpg)
На Збаражчині збили пішохода
![original-photo](/uploads/media/8b/35/8b35251ef688170d2f93695120855669_orig.jpg)
Днями у Збаразькому районі, поблизу с. Луб’янки, трапилася ДТП, у якій постраждав 54-річний місцевий житель.
Потерпілий перебігав дорогу у невстановленому місці. Як результат - 49-річний житель Козівського р-ну, керуючи автомобілем «Рeugeot Partner», здійснив наїзд. Через зіткнення пішохід отримав травми середньої важкості: ЗЧМТ, струс головного мозку, забій грудної клітки, садна кінцівок. Його відразу доправили у лікарню.
По даному факту відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами), - пишуть у спільноті «Політичний Збараж».
Фото з відкритих джерел