Віра Олександрович

Навчання в СБУ: Тернополем 29 жовтня ходитимуть люди зі зброєю

Навчання_СБУ_ф

У кількох локаціях Тернополя і на околицях обласного центру спецпризначенці Управління Служби безпеки України в Тернопільській області у п’ятницю, 29 жовтня, проведуть планові антитерористичні навчання.

Як повідомили у секторі взаємодії із ЗМІ та громадськістю УСБУ в області, у ході тренувань планується перевірити ступінь захищеності елементів системи життєзабезпечення міста від терористичних посягань, а також відпрацювати навчальні завдання з протидії групі умовних терористів.

- Антитерористичні навчання відбуватимуться в умовах наближених до реальних, - кажуть в управлінні СБУ. - В окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема, обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд авто тощо. У зв'язку із цим ми звертаємося до громадян із проханням мати при собі документи, що посвідчують особу.

Тренування відбуватимуться у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України і з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

- СБУ звертається до громадян із проханням зберігати спокій і з розумінням поставитися до певних незручностей і дотримуватися правил особистої безпеки, - кажуть у секторі взаємодії із ЗМІ та громадськістю. - Принагідно закликаємо громадян не втрачати пильність.

Довідка. У випадку виявлення зброї чи вибухових пристроїв або наявності інформації про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб і транспортних засобів, громадян попросили невідкладно інформувати правоохоронців за номерами «телефону довіри» СБУ (0352) 52-90-00, 067-352-31-00 або спецлінії Національної поліції - 102. Фото надане Сектором взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області

Вибір читачів за тиждень

Відео