
Найуспішніших випускників Тернопільської громади нагородили відзнаками
Відзнаки засновані у 2025 році для заохочення учнівської молоді до високих результатів у навчанні

Урочиста церемонія вручення відзнак кращим випускникам і випускницям закладів загальної середньої освіти Тернопільської громади відбулася 23 червня у Палаці культури «Березіль». Про це повідомили на сайті міської ради.
Під час урочистостей вручили 361-му випускнику і випускниці спеціальні відзнаки міської ради за значні успіхи в навчанні.
Зокрема, 327 учнів та учениць були нагороджені відзнакою «За високі досягнення у навчанні», ще 34 випускники і випускниці отримали відзнаку «За досягнення у навчанні».
Ці нагороди є свідченням вашої наполегливої праці, підтримки рідних та відданої роботи педагогів. Ви є тим поколінням, яке дорослішало в непростих умовах, а до тестувань - готувалося під звуки вибухів і повітряних тривог. Проте, ви змогли довести, що цілеспрямованість, знання та віра у власні сили допомагають досягати найвищих результатів, – йдеться в повідомленні Сергій Надал.
Відзнаки засновані рішенням сесії Тернопільської міської ради у 2025 році для заохочення учнівської молоді до високих результатів у навчанні та відзначення випускників, які протягом навчання у старшій школі продемонстрували наполегливість, відповідальність і високий рівень знань.
Більше фото з нагородження можна переглянути у розділі «Галерея».
Читайте також: У громаді на Тернопільщині успішні випускники отримають високі грошові винагороди
Фото Тернопільської міської ради


