Несподівана перемога футбольної команди «Волинь-Шумськ» на Монастирищині

1

Дебютант обласних змагань – ФК «Волинь-Шумськ» з Матвіїців (Шумський район) доволі несподівано святкував велику перемогу на виїзді в грі першого туру другої обласної ліги проти «Юності» з Монастириської ОТГ – 4:1.

У першому таймі було забито один гол. Шумчанин Роман Сімора реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером «Юності» Василем Завадовським (0:1). Ще чотири голи команди спромоглися забити у другій 45-хвилинці. Спершу Андрій Максим’юк вдало зігравши на випередження, переправив м’яча у сітку (0:2). Далі Михайло Яріш після розіграшу кутового отримав м’яча на куті штрафного майданчика і обвідним ударом поцілив у «дев’ятку» (0:3). Лише програючи в три голи господарі зуміли одного м’яча відіграти. Гол-красень ударом зі штрафного забив Андрій Коруц (1:3). А перед самим фінальним свистком віч-на-віч, отримавши передачу з центра поля від Максима Павлюка, вийшов Павло Мельничук і виявився кращим в дуелі з голкіпером господарів (1:4), додають на сайті Федерації футболу Тернопільської області.