![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Незабаром тернопільські водії можуть не хвилюватись, що забули вдома права
![78365568_10218997543722098_2865386520993333248_n](/uploads/media/e7/3c/e73c9bf14b0554c484ffa4c098a2dd35_orig.jpg)
Незабаром в Україні, а саме з 16 грудня, введуть тестування бета-версії мобільного додатку «Дія». Його суть полягає у доступі до цифрових водійських прав та реєстраційних документів на транспортний засіб. Це робиться для того, аби зробити спілкування кермувальників з поліцейськими простішим.
Тому, скоро водіям можна буде не хвилюватись, що забули посвідчення вдома. Проте, тернополянам, які керують транспортним засобом, варто долучитись до тестування й завантажити у свій смартфон водійські права й техпаспорт. У першій хвилі тестування зможуть взяти участь 20 тисяч громадян.
- Через додаток «Дія» користувач формує електронну версію кожного з цих документів, завантажує собі в телефон, а коли його зупинили, пред'являє поліцейським не пластикові документи, які, зауважу, продовжують залишатися чинними, а їхню електронну версію. Поліцейські перевірятимуть наявність інформації про них в базі даних. Для поліції важливо перевірити саме право на керування транспортним засобом, а не наявність фізичного бланку посвідчення водія, - йдеться у дописі.
![79081129_10218997543802100_8329562370162556928_n](/uploads/media/69/68/6968d78f3fce7cffd71bb71577d42ac2_orig.jpg)
Заявку на тестування можна подати за посиланням.
Фото з допису