![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Незламний: тернополянин із протезом ноги воює на передовій (відео)
До війни Іван Тима був програмістом, але після 2014 не міг залишатись осторонь, пішов воювати, став снайпером. Після важкого поранення і втрати ноги влітку 2022 року вирішив продовжити захищати Україну
![](/uploads/media/86/8a/868aea43ed1072533b03e666b792d3fb_w1920.jpg)
Програміст у минулому, а нині снайпер 67-ої окремої механізованої бригади Іван Тима з позивним «Найк» продовжує воювати навіть після важкої травми на фронті. У червні 2022-го він підірвався на міні під Бахмутом і втратив ногу. Операція, лікування, протезування, реабілітація - після цього непростого шляху боєць вирішив далі повернутися до своїх обов'язків на передову. Ми поспілкувалися із захисником, коли він приїхав на повторне обстеження до Тернополя.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Романа Луциківа