![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Новообрані голови найбільших громад Тернопільщини – хто вони (фото)
![vybory](/uploads/media/30/65/3065f545bf5cd8dac8e7a071f7360d4a_w640.jpg)
«Терен» уже повідомляв, що новим очільником щойно створеної Кременецької ОТГ став освітянин Андрій Смаглюк, а Збаразьку громаду мешканці втретє довірили Роману Полікровському. Визначилися з вибором і в Чорткові. Які ж результати виборів в решті найбільших громад Тернопільщини?
У Теребовлі знову обрали Сергія Поперечного, який має неабиякий досвід управління. Окрім того, що уже не вперше очолює громаду, раніше він був депутатом Теребовлянської районної ради та заступником голови Теребовлянської РДА.
![поперечний](/uploads/media/ed/ba/edbaf5861f8b8e017e0bd5c93f78504d_w1280.jpg)
Міським головою Бучача став колишній голова Бучацької РДА, банкір Віталій Фреяк.
![фреяк](/uploads/media/2y/z5/2yz57320ce57581f8edb2c8c995ce477_w960.jpg)
Вадим Боярський відтепер міський голова Шумська та очільник громади. Нагадаємо, раніше він займав посаду начальника департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації.
![боярський](/uploads/media/02/a0/02a041a8e4fa95f6376bffce3fc7a934_w640.jpg)
У Зборові міським головою Зборова обрали нинішнього очільника громади Руслана Максиміва.
![21768124_136995117038883_7981999796681436807_n](/uploads/media/f8/53/f85392e9ayz006bd3e196ef75131b0e5_w640.jpg)
Одну з найуспішніших громад Тернопільщини, Підволочиську, очолив двічі депутат Підволочиської районної ради, атовець Віталій Дацко.
![дацко](/uploads/media/5b/99/5b99e6534869e54f711cd2a4433e3429_w320.jpg)
У Монастириській обрали нині діючого голову громади, також ветерана АТО Андрія Старуха.
![старух](/uploads/media/6b/7e/6b7e728b5f5c4fa51da093986c6b7793_w320.jpg)
Підприємець Ігор Чопик – новий міський голова Борщева.
![122514312_683163638986644_3508874712365567026_n](/uploads/media/d7/9a/d79a7bbf2b3fb5b54d0a07810d7f033a_w640.jpg)
Ланівчани також довірилися нині діючому міському голові Романові Казновецькому.
![121480791_1270665189936908_8835061650956374910_n](/uploads/media/1a/cb/1acb70338cdc96e59276c644b31e347a_w640.jpg)
У Підгайцях перемогу здобув колишній депутат Тернопільської обласної ради Ігор Мерена, випередивши свою конкурентку від «Слуги народу» на кілька голосів.
![мерена](/uploads/media/54/80/54800f49b1c532b17dc63668e731c223_orig.jpg)
Раді своєму вибору й бережанці. Там міським головою став митець, архітектор, громадсько-політичний діяч Ростислав Бортник, якого, окрім інших, підтримав його друг Вахтанг Кіпіані.
![бортник](/uploads/media/06/45/06458b8efd4f53254653ab7ff99bb121_w640.jpg)
Фото з відкритих джерел