![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Ну Тернопільщину передали потужний генератор від ООН (фото)
Пристрій буде забезпечувати потреби одного з підприємств теплопостачання області
![](/uploads/media/9b/4d/9b4d35b6b88c9f0c4a4590ee542b8351_w1920.jpg)
Тернопільщина отримала генератор потужністю 200 кВт від управління Верховного комісаріату ООН у справах біженців. Про це повідомили на сторінці Тернопільської обласної військової адміністрації.
Цей пристрій буде забезпечувати потреби одного з підприємств теплопостачання області. Генератор забезпечить безперебійне постачання тепла до 10 тисяч споживачів.
Ми не вперше отримуємо допомогу від управління Верховного комісаріату ООН. Нещодавно вони передали генератор високої потужності для одного з медичних закладів краю. Сподіваюся, що наша співпраця буде й надалі плідною та допомагатиме боронити нашу країну від російського терору, - йдеться в повідомленні.
Фото Тернопільської ОВА