![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
Обрано директора однієї з комунальних установ Тернополя
![FB_IMG_1631707041280](/uploads/media/26/a8/26a80a8a0522dbe79e80c47665e74616_w960.jpg)
Оголошено переможця конкурсу на посаду директора комунальної установи «Муніципальний Галицький камерний оркестр».
![FB_IMG_1631707116969](/uploads/media/e4/07/e40731f19a41d70384f78585yz486662_w640.jpg)
- Визнати переможцем конкурсу на посаду директора, за результатами відкритого голосування Лайко Олену Сергіївну, - йдеться в протоколі конкурсної комісії.
Міському голові Тернополя рекомендовано укласти з переможницею конкурсу п’ятирічний контракт.
Галицький муніципальний камерний оркестр - комунальний струнний оркестр управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради, створений у 1991 році. Художній керівник та диригент колективу - Народний артист України Василь Феленчак.
Фото зі сторінки О. Лайко у фейсбуці