![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
Обрано керівника одного із закладів вищої освіти Тернопільщини
![C59C5C0D-0E06-44C8-A3BC-C8259AD21CC1](/uploads/media/c8/fb/c8fb430a96e13e96f83f503a496e8ec1_w640.jpg)
У Гусятинському фаховому коледжі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відбулися вибори директора навчального закладу.
- Претендував на посаду очільника навчального закладу - в.о. директора ВСП «ГФК ТНТУ» доктор економічних наук, кандидат технічних наук, доцент Зеленський Костянтин Васильович, - повідомили у пресслужбі коледжу.
Участь у голосуванні взяли 64 особи з 75 внесених у список виборців.
За кандидатуру Костянтина Зеленського проголосували 85,3% виборців (64 голоси).
Як повідомляв «Терен», уродженець Тернопільщини отримав важливе урядове призначення.
Фото з відкритих джерел