![](/uploads/media/29/by/29byz42a31a4838a802417df56824400_orig_thumb.jpg)
З'явився графік ймовірного відключення світла до 7 січня
Електропостачання вимикатимуть лише у разі гострої потреби, зазначають у «Тернопільобленерго»
![](/uploads/media/93/ef/93efd9340cc18f37b6f67ec5579c8f58_w640.jpg)
Графік погодинного відключення електроенергії на Тернопільщині з 1 до 7 січня опублікували на сайті «Тернопільобленерго».
Даний графік розроблено ВАТ «Тернопільобленерго» з метою стабілізації забезпечення електропостачання споживачів Тернопільської області та застосовується для дотримання доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії для Тернопільської області з метою збалансування енергосистеми України. У разі гострої необхідності, ВАТ «Тернопільобленерго» буде застосовувати вимкнення електропостачання споживачів Тернопільської області і в поза зазначені години вказані у цьому графіку. - пояснили енергетики.
У разі відсутності потреби у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів застосовувати не будуть. Під час повітряної тривоги, працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, це теж може збільшити перерву в електропостачанні. Якщо вулиця повторюється в обох групах це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків однієї вулиці.
Вимкнення згідно з даним графіком не застосовуватимуть до об’єктів критичної інфраструктури. Подивитися графік вимкнення, а також в якій групі ви перебуваєте, можна за посиланням тут.
![](/uploads/media/71/e9/71e9b253316f81059e5c5e7f18279ef5_w640.jpg)
Фото з відкритих джерел