![](/uploads/media/b7/ea/b7eaf479c5f71870ce542cfcd31d112e_orig_thumb.jpg)
Палив сміття на подвір'ї – заплатить штраф: на тернополянина склали адмінпротокол
Із чоловіком також провели профілактичну бесіду
![](/uploads/media/b7/79/b77953d7125a5450850dfa286b40ff4e_w960.jpg)
Днями до патрульних звернувся тернополянин та розповів, що на вулиці Старий Поділ чоловік палить сміття та гілки дерев, створюючи задимлення навколишнього середовища і наражаючи на небезпеку оточуючих. Про це повідомили на сторінці Патрульної поліції області.
Прибувши на місце виклику патрульні виявили вогнище, а біля нього — чоловіка, який самовільно його розпалив. Із ним провели профілактичну бесіду, а після склали протокол за статтею 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) КУпАП.
Памʼятайте, що окрім потенційної небезпеки пожеж, дим від багаття шкодить здоров’ю та несе загрозу учасникам дорожнього руху — сильне задимлення проїзної частини суттєво погіршує видимість як для водія, так і для пішохода, – кажуть патрульні.
Читайте також: Поблизу Тернополя виявили двох паліїв сухої трави
Фото Патрульної поліції Тернопільської області