![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
Пам’ятки Волині можна побачити у музеї в Тернополі (фото)
![Заставка002](/uploads/media/af/5c/af5c26e3286d79f2b72bf83451e87192_w960.jpg)
У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї почала діяти виставка із фондових матеріалів «Сакральні пам’ятки Волині у творчості українського художника Антонія Чорпіти.
Як повідомляють у музеї, в експозиції виставлено унікальні для сьогоднішнього поціновувача старовини графічні малюнки архітектурних пам’яток Волині із фотоальбому «Володимирщина».
- Художник Антоній Чорпіта зобразив найвідоміші пам'ятки архітектури Волинського краю – Успенський собор, Василівську церкву у Володимирі-Волинському, Святогорський Успенський монастир та Успенську церкву у селі Низкиничі та інші пам’ятки, - йдеться у повідомленні.
166362073_1450638461951051_2468421864855128697_n (Copy) 01
Також повідомляється, що мистецький альбом Антонія Чорпіти «Українська культура в образах. The culture of the Ukrainein pictures. Серія 1. Альбом 1. Володимирщина» вперше видано у Львові (видавництво «Українська культура», 1932), а перевидано у 2013 році (автор проєкту та упорядник Юрій Хомик).
Фото з допису