![](/uploads/media/yz/e2/yze2ebed2832126441c4c8fbc19e17ae_orig_thumb.jpg)
Під Тернополем зупинку для пасажирів перетворили у сміттєзвалище (фотофакт)
![121322735_1033634077057668_4123871398820500471_n2](/uploads/media/7e/45/7e45c29bfec4178cda2048d6f26f2f6b_w640.jpg)
Неподалік Тернополя у селі Біла перехожі та пасажири приміських електричок із зупинки зробили смітник та «громадський туалет».
Минулого тижня через те, що Тернопіль був у «червоній зоні», електрички до Львову вирушали із наступної станції – села Біла. Проте місцеві жителі обурені через такий розвиток подій, адже зупинку на станції перетворили на справжнє сміттєзвалище.
- Інженерні комунікації тут обладнані як слід - є навіть відеоспостереження. Чого не скажеш про будку для пасажирів: вона є класичним поєднанням смітника і виходка, неприємного запаху сечі й лайливих слів, - пише на своїй сторінці у Facebook Роман Зінь.
4
![3](/uploads/media/52/8c/528c7902ab0ccf483f74cf090b4b71f1_w640.jpg)
Фото з допису