![](/uploads/media/f9/e5/f9e50a976f8909ee200b30f46148fc4e_orig_thumb.jpg)
Понад 400 мешканців Тернопільської громади отримають грошову допомогу
Ще 18 громадян отримають адресну грошову допомогу
![](/uploads/media/0d/c2/0dc2d1a8925efbcf3cf39139e9fe863a_w640.jpg)
17 квітня на черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради затвердили Протокол засідання Комісії з розгляду заяв громадян про надання грошової допомоги.
Згідно з рішенням, 436 мешканців Тернопільської громади отримають грошову допомогу на загальну суму 820 000 гривень. Ще 18 громадян отримають адресну грошову допомогу для часткової компенсації витрат на оплату житлово-комунальних послуг.
Ознайомитись із розрахунком сум адресної грошової допомоги для часткової компенсації витрат на оплату житлово-комунальних послуг на 2023 рік можна тут.
Фото з відкритих джерел