![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
Прем’єр-міністр України спробує на смак те, що тернополяни їдять щодня
![http://photo.unian.net](/uploads/media/10/58/10582c1d3b978e83a5e88118ea68ee57_orig.jpg)
У робочих справах на Тернопілля завтра, 26 січня, прибуде Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.
Точний маршрут високого гостя, звісно ж, не повідомляють, однак є інформація, що планується поїздка в один із районів краю. Швидше за все – на Кременеччину.
![ангиограф](/uploads/media/f2/a6/f2a6ef118e781afb72a8e1ce899a9cc7_orig.jpg)
Потім прем’єр огляне кілька об’єктів у Тернополі. Зокрема, чекають Володимира Гройсмана у Тернопільській університетській лікарні, що на вул. Клінічній. Там, у новоствореному кардіоцентрі йому покажуть сучасний ангіограф, якого у нас досі в області не було. Завдяки цьому оснащенню у нашому місті тепер можна буде застосовувати метод спеціального рентгенологічного дослідження кровоносних судин різних органів. Тож допомога пацієнтам буде швидшою і дієвішою.
![Moloko](/uploads/media/de/2f/de2f802e9f8e1a2541e1bbe79c42f796_orig.jpg)
Окрім того, очільник Кабміну має намір відвідати одне із найвідоміших переробних підприємств краю – завод «Молокія». Нагадаємо, на цьому підприємстві виготовляють цілу низку молочних продуктів високої якості. Тернополяни смакують нею щодня (докладно про це підприємство читайте ТУТ – прим.).
До речі, Володимир Гройсман на Тернопіллі – не вперше. На летовищі в обласному центрі його зустрічали і в 2016 році, і в 2017-му. Зокрема, він брав участь у Форумі «Децентралізація – основа формування ефективної системи управління та місцевого розвитку», що відбувся біля селища Дружба, у навчально-оздоровчому комплексі «Червона калина» (читайте ТУТ і ТУТ – прим.).
Фото із відкритих джерел