![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Прогулянки Тернополем. Повні кишені скарбів (фото)
![DSC_3581](/uploads/media/2f/ef/2fefe95e976c8deb908301af3ec91c28_w960.jpg)
Якщо зранку вийти на прогулянку центральною частиною міста. Якщо на цій прогулянці бути уважним. Якщо зазнимкувати все, що сподобалося під час спацеру. То будуть повні кишені скарбів. Метафорично, звісно. А втім, не тільки. Позитивні емоції, вважайте, фундамент вдалого дня.
Звісно, подобатися у місті може різне. Але ця добірка укладена зі старосвітських деталей, бо ж, як на мене, вони — одна з найпривабливіших складових Тернополя.
![DSCF7701](/uploads/media/2a/95/2a95e1de4df504f2b28b912f633382cc_w640.jpg)
![DSC_3403](/uploads/media/a1/02/a10285a6c167bc51708e488aaaa55932_w960.jpg)
![DSC_3448](/uploads/media/3b/ef/3befae29aef38024665b4dc039d81fcd_w640.jpg)
![DSC_3551](/uploads/media/d9/6a/d96aab104101bd4bb43576743032b8ed_w640.jpg)
![DSC_3562](/uploads/media/18/5e/185ee6a27b0c78acf27b74128aa9b6ba_w960.jpg)
Анна Золотнюк
Фото авторки