Тамара Коблик

Пропагандисти росії отримали вказівку просувати “переможні” наративи до роковин вторгнення - ГУР 

Пропагандистська армія рф та спецслужби держави-агресора за вказівкою з кремля активізують зусилля для розпалювання зневіри серед українців, дестабілізації ситуації всередині держави та дискредитації України серед міжнародних партнерів, які надають військову допомогу ЗСУ у боротьбі з загарбниками

Пропагандистська армія та спецслужби держави-агресора росії за вказівкою з кремля активізують зусилля для розпалювання зневіри серед українського суспільства, дестабілізації ситуації всередині нашої держави та дискредитації України серед держав-партнерів, які надають критично важливу військову допомогу нашим Силам безпеки і оборони у боротьбі з окупантами. Про це повідомили у пресслужбі ГУР Міністерства оборони.

Серед ключових наративів які використовує рф для ворожих інформаційних атак є: 

  • “Захід зрадив Україну”,
  • “Думка європейців і українців не хвилює ані Москву, ані Вашингтон”,
  • “США і росія про все домовились за спиною України”,
  • “Українська влада ― нелегітимна”, 
  • “Українська армія програє на фронті”,
  • “Корупціонери в України крадуть мільярди доларів американської допомоги”. 

Крім того, на росії готуються оголосити про начебто “перемогу” у війні проти України до “круглої дати” ― 24 лютого 2025 року, третіх роковин з початку повномасштабної війни. Ба більше, у вказаних планах може звучати також і про “перемогу росії над НАТО”, оскільки тривалий час московитська пропаганда описувала війну проти України як війну з Альянсом. 

Спецслужбам держави-агресора росії кремлівські вожді доручили максимально  використати у підривних інформаційно-психологічних кампаніях активізацію дипломатичних зусиль нової американської адміністрації щодо завершення російсько-української війни та двосторонню зустріч делегацій США і росії у Саудівській Аравії 18 лютого 2025 року. 

Одна з ключових цілей нових кремлівських методичок для пропаганди росії ― статус ізольованого цивілізованим світом агресора та воєнного злочинця прикрити плащ-пальтом начебто готової до мирного врегулювання “конструктивної сторони конфлікту”. 

У цій частині роботи російські спецслужби атакують, зокрема, партнерів України в Європі, які не відмовляються, а навпаки ― нарощують підтримку нашої держави. Для таких європейських урядів кремль застосовує штамп “ворогів миру”. 

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео