Провели капітальний ремонт у лікарні Тернополя

Вперше за 20 років у Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги провели капітальний ремонт операційного блоку. Кошти виділила міська рада.

«Для нас виділені кошти на капітальний ремонт - це суттєва і велика допомога, адже у цьому операційному блоці щороку проводиться від 3,5 до 4 тисяч оперативних хірургічних та травматологічних втручань. А капітальний ремонт тут не проводився останні двадцять років», - сказав головний лікар Ярослав Чайківський.

За виділені кошти у приміщенні замінили вікна, двері, а також відремонтували два операційних зали і доопераційну кімнату із заміною комунікацій.

Також у міській комунальній лікарні №3 провели капітальний ремонт приміщення пральні, закупили спеціальне пральне обладнання. Завдяки цьому кожна із місцевих лікарень у місяць економитиме тисячі гривень.

«Із міського бюджету ми виділили кошти на проведення ремонту технічного приміщення, придбання трьох пральних машин та іншого необхідного для роботи цього приміщення обладнання, - розповідає міський голова Сергій Надал. - Завдяки цьому у місті створена єдина централізована пральня, яка забезпечуватиме прання речей з усіх лікувально-профілактичних закладів міста».

Раніше кожен із медичних закладів замовляв послуги пральні окремо, і вартість їх становила майже 13 грн. за 1 кг, а після модернізації вартість прання коштуватиме майже 8 грн. Таким чином, за рік медичні заклади міста зможуть зекономити до 300 тисяч гривень, повідомили у прес-службі міськради.

 

Вибір читачів за тиждень

Відео