![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Птахофабрика з-під Тернополя сплатить сільській раді понад 340 тисяч гривень
![787297](/uploads/media/50/4a/504ab5a0facb71e6yzba080d61a03610_orig.jpg)
Західний апеляційний господарський суд задовільнив апеляційну скаргу прокуратури Тернопільської області щодо укладення договору про пайову участь замовника у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Великі Гаї Тернопільського та стягнення понад 343 тисяч гривень пайового внеску.
Судом апеляційної інстанції скасовано рішення Господарського суду Тернопільської області, яким відмовлено у задоволенні позову Тернопільської місцевої прокуратури, заявленого в інтересах держави до Приватного акціонерного товариства «Птахофабрика Тернопільська». Прийняте нове рішення, за яким договір між Великогаївською сільською радою та ПАТ «Птахофабрика Тернопільська» про пайову участь (внесок) замовника (юридичної, фізичної особи) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури визнано укладеним.
З птахофабрики на користь Великогаївської сільради стягнуто понад 343 тисяч гривень пайового внеску, повідомила прес-служба прокуратури Тернопільської області.
Фото з відкритих джерел