![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
Розпочався осінній призов: 424 тернополянини відбуватимуть строкову службу
![120424164_1341778515992398_7191322849742687983_n](/uploads/media/b6/a0/b6a0513a1bc794bb381e80c75dc551cf_w960.jpg)
З 1 жовтня на Тернопільщині розпочався осінній призов, який триватиме до грудня. Згідно з планом, 424 чоловіки будуть призвані до служби в армії. Термін служби дещо різниться.
Так, особи, які не мають вищої освіти, перебуватимуть у військових формуваннях 18 місяців, а громадяни, які отримали академічний ступінь магістра – 12.
Право на звільнення або відстрочку від строкової служби мають особи, які не придатні за станом здоров’я, або ж ті, які досягли 27-річного віку. Юнаки 18-ти та 19-роки років можуть бути призвані за їх бажанням.
Фото з допису