![](/uploads/media/yz/e2/yze2ebed2832126441c4c8fbc19e17ae_orig_thumb.jpg)
Селам Кременеччини радять об’єднатися з містом (фото)
![ОТГ2](/uploads/media/71/74/717403d82ce82e458cb04c35111805ae_orig.jpg)
За сприяння Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування та за підтримки Програми U-LEAD з Європою делегація з Кременеччини відвідала дві ОТГ – Підволочиську та Заводську. Під час візиту кременчани мали нагоду безпосередньо поспілкуватися із головами громад, працівниками та мешканцями, з’ясувати усі «за» і «проти» щодо створення власної ОТГ, визначити пріоритети та напрямки подальшої роботи.
П'ятниця 13-те не найвдаліший день для того, аби у чомусь переконувати. Проте саме її обрали організатори поїздки в ОТГ для перейняття досвіду. Результатом мало б стати об'єднання Кременця з навколишніми селами. Як буде – покаже час. Проте, перші кроки на шляху створення ОТГ із центром у Кременці уже зроблені. І, доки на сесії міської ради депутати вирішували важливі для міста питання, представники Кременеччини переймали досвід ОТГ. Після цієї поїздки села повинні визначитися – з містом вони чи ні. Адже створення ОТГ з центром у Кременці лиш питання часу.
![ОТГ4](/uploads/media/a9/18/a918ce71b962ef2b4978b4be31258ee8_orig.jpg)
![ОТГ3](/uploads/media/ac/cb/accb57aa88aca8170d438aac240c08d6_orig.jpg)
![ОТГ1](/uploads/media/56/b1/56b1e8eb44b134977fef0158872d4827_orig.jpg)
![ОТГ](/uploads/media/87/85/87852cde51e674e30e4dcf27d09febf0_orig.jpg)
Нагадаємо, наразі на Кременеччині уже створені дві ОТГ – Почаївська та Лопушненська.
Фото автора