Ростислав Фук

Школам Тернопільщини рекомендують 22-24 лютого перейти на дистанційне навчання

Це пов'язано з метою убезпечення життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу, каже Міністр освіти

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет звернувся до начальників обласних військових адміністрацій та керівників закладів освіти з рекомендацією здійснювати навчання з 22 до 24 лютого дистанційно. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства освіти і науки України.

Це пов'язано з метою убезпечення життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу.

Наближається дата, яка принесла страшне горе на українську землю. День, який поділив наше життя на «до» і «після». 24 лютого 2022 року розпочалося жорстоке повномасштабне військове вторгнення рф. Відтоді щодня гинуть наші захисники, цивільне населення, ворог цілить по житлових будинках, школах, лікарнях, музеях. російські військові та їхні найманці нехтують нормами міжнародного гуманітарного права, для них не існує заборон щодо застосування зброї», – зазначив Сергій Шкарлет

Прокоментувала звернення Міністра і начальниця Тернопільського обласного управління освіти і науки Ольга Хома:

Ми отримали лист Міністерства освіти і науки України з рекомендаціями для місцевих органів влади та усіх закладів освіти, які знаходяться на території не лише Тернопільської області, але й інших областей, щоб з 22 по 24 лютого включно заклади освіти здійснювали навчання в дистанційному форматі.

Як повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал, сьогодні, 21 лютого, на засіданні Ради оборони Тернопільщини розглядатимуть питання щодо навчання школярів дистанційно. Про результати рішення проінформують згодом.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео