Тамара Коблик

Сотні людей попрощалися із загиблим Героєм Олегом Штокалом (фото)

Олег Штокало загинув північніше за Бахмутом 9-го березня. Захищав Україну вже більше пів року. Вічна пам'ять

В Озерні сотні людей провели в останню путь Героя Олега Штокало. Про це повідомили на сторінці Озернянської об'єднаної територіальної громади у фейсбуці.

Олег Миронович Штокало загинув північніше за Бахмутом 9-го березня. Захищав Україну вже більше пів року. Говорять в селі, що в грудні приїжджав до мами, до рідних. Тепер повернувся додому, щоб вічно спочити.

Його бабуся з дідусем (батьки мами Марії) зазнали сибірських таборів. Вони помагали повстанцям. А рідний дядько мами був командиром одного з підрозділів УПА на Бережанщині. Тож Олег з братом і сестрами знали чого чекати від московського окупанта. Він з повстанської родини, він виховувався на героїчній історії власного роду, - йдеться у повідомленні.           

Народився майбутній воїн в 1979-му році. Вчився в Озернянській школі і в Золочівському училищі. Від малечку взявся до водійської справи. Його батько навчив з дитинства кермувати вантажними автомобілями. В Озерні старші люди пам’ятають Мирона Штокала – добру людину, доброго водія, який з сім’єю жив під лісом. Як батько і мати, добрим, слухняним виріс Олег. 

Батькова наука і повстанська кров рідних відгукнулися в ньому, коли отримав поклик в ЗСУ. У лавах Збройних сил України служив водієм вантажівки. Спершу Запорізький напрямок, а згодом найнебезпечніші дороги на північ від фортеці Бахмут. Виконуючи бойове завдання Олег загинув. 

Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Олега Штокала з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.

Нагадаємо, у Чорткові навколішки зустріли загиблого Героя Сергія Чілікіна.

Фото зі сторінки Озернянської об'єднаної територіальної громади у фейсбуці

Вибір читачів за тиждень

Відео