Спорт

Санкар з Тернопільщини встановив національний рекорд чемпіонатів світу фінішом у топ-20

На Чемпіонаті Світу 2023 в німецькому Обергофі, Кременчанин Андрій Мандзій став 14-м, тим самим встановивши новий національний рекорд України на Чемпіонаті Світу у чоловічих одномісних санях

Тарас Радь на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону здобув «срібло» і «бронзу»

У здобутку спортсмена чотири медалі – «золото» у біатлоні на дистанції 10 км, два «срібла» за лижні перегони спринт та змішану естафету і «бронза» в лижних перегонах (гонка з індивідуальним стартом вільним стилем на дистанції 10 км)

Тернопільський спортсмен здобув 5 медалей на Кубку світу

Тарас завоював бронзову нагороду у лижних перегонах спринт, «золото» у біатлоні на дистанції 12,5 км, «срібло» - у біатлоні на дистанції 10 км, золоту медаль виборов і у біатлоні спринт естафеті, і ще одне «золото» приніс йому також біатлон спринт на дистанції 7,5 км

Чортків’янин Іван Струк підписав контракт із футбольним клубом «Челсі» (фото)

На останньому перегляді молодих футболістів, котрий організовував лондонський клуб, із дев’яти хлопців, які демонстрували свої навики та вміння, контракт запропонували лише нашому Івану Струку

Тернопільський спортсмен здобув «золото» на Кубку світу

Тарас Радь - майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та заслужений майстер спорту України біатлону, вихованець ДЮСШІ «Інваспорт», студент магістратури факультету фізичного виховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка

Тернопільська веслувальниця Іванна Дяченко здобула вісім нагород на чемпіонаті України

Минулого тижня Іванка Дяченко повернулася з угорського міста Сегед, де на чемпіонаті світу серед молоді до 23 років посіла восьме місце у байдарці-одиночці на 200-метровій дистанції

Дощ не завада: у Тернополі 26-ий рік поспіль бігали довкола ставу (фото)

Переможцем «Тернопільської озеряни 2022» серед чоловіків став тернополянин Ігор Заремба з результатом 30 хвилин 28 секунд, а серед жінок та дівчат – 16-річна Ольга Правецька, яка показала результат 37 хвилин 30 секунд

Під час благодійного футбольного матчу в Тернополі зібрали рекордних 71 тисячу для ЗСУ (фото, відео)

Найбільше торгувалися за футбольний м’яч з автографами гравців команди зірок тернопільського футболу та футболку відомого тренера Юрія Вернидуба, який, як тільки розпочалося повномасштабне вторгнення росії, залишив тренерську роботу в молдавському клубі «Шериф» з Тирасполя і пішов зі зброєю захищати Україну

Тернопільська легкоатлетка Наталя Стребкова на змаганнях у Швеції перевершила рекорд України, який тримався 14 років

Наша землячка тільки на фініші поступилась швейцарській бігунці в боротьбі за третє місце. З попереднього рекорду України Наталія зняла майже 3 секунди, а зі свого особистого - більше 8

У Тернополі бігатимуть сім'ями

В програмі заходу також: руханка, майстер-клас з плетіння ляльки-мотанки (часниківни), збір та розповсюдження україномовних дитячих книг, малюнки на асфальті тощо