Орест Сарматський

Спортсмен з Тернопільщини в Австрії розчарував своїх шанувальників

630_360_1607870001-362 (Copy)

Як вже повідомляв «Терен», в неділю, 13 грудня в Гохфільцені (Австрія), гонкою переслідування на 10 км у жінок і чоловічого класичною естафетою 4х7,5 км. стартував Третій етап Кубка світу з біатлону.

У чоловічій естафетній гонці презентували Артем Прима, Руслан Ткаленко, Дмитро Підручний з Тернопільщини та Антон Дудченко.

І ось, як повідомляє Укрінформ, стало відомо, що Збірна України з біатлону фінішувала 13-ю в естафеті 4х7,5 км. А перемогла команда Швеції. «Срібло» в активі збірної Норвегії.

Збірна України, використавши 6 додаткових патронів, фінішувала 13-ю з відставанням від команди-переможниці - 2 хвилини 44,3 секунди.

Загалом на старт вийшли 25 команд.

Наступний етап Кубка світу з біатлону відбудеться також в Гохфільцені 17-20 грудня.

На фото: Дмитро Підручний (biathlon.com.ua)