Спортсмени з Тернопільщини вибороли дві золотих і три срібних нагороди у Львові

vilna-kondratenko-veronika-06-2019-1

Дві золоті та три срібні нагороди вибороли тернопільські атлети у Львові на Міжнародному меморіалі-турнірі з вільної боротьби пам’яті заслуженого тренера України Олега Павловича Сазонова.

Змагання проходили серед юнаків та дівчат 2002-2010 р.н. Звання переможниці змагань здобула тернополянка Катерина Кондратенко, яка виступала у ваговій категорії до 46 кг (на фото). Спортсмени представляли Спортивний клуб імені Богдана Сцібайла «ГалТер’S», є учнями Тернопільської ДЮСШ №1, брали участь у змаганнях за сприяння Тернопільського обласного осередку Асоціації спортивної боротьби України.

Ще одним переможцем, завоювавши перше місце у ваговій категорії до 35 кг, став Тарас Драбюк. Другі місця посіли тернопільські борці Вероніка Кондратенко (в/к до 43 кг) - на фото зліва, Сергій Подолянюк (в/к до 65 кг) та Володимир Давибіда (в/к до 80 кг), додає Тернопільська ОДА управління культури та спорту.