Спортсмени з Тернополя вибороли «золото» у флорбольному поєдинку (фото, відео)

70240175_143464403564137_8242992794596016128_n

Протягом 6-8 вересня у Львові тривав турнір з флорболу «Lviv open cup-2019». У поєдинку брали участь спортсмени зі всієї України, а також гості з Канади, Польщі та України. Серед них були і тернополяни, які повернулися додому з перемогою.

Гравці були поділені на три категорії і в кожній з них було по 8-9 команд. Спортсмени тернопільського флорбольного клубу «Вікторія» в молодшій категорії здобули перше місце, в середній категорії – третє місце, а в дебюті дорослої категорії разом з ФЛК «Альянс» виграли гру виборовши кубок турніру. Друге місце посіли їхні суперники, господарі змагань флорбольного клубу «Лемберг».

70763577_143464490230795_1917375414997614592_n

До слова, вдало розпочавши сезон турнірів наші спортсмени готуються до Чемпіонату України з флорболу та відкритих турнірів як в Україні, так і за кордоном.