![](/uploads/media/b2/db/b2dba1d8f6897731441e86d0f22e7c29_orig_thumb.jpg)
Спортсмени з Великогаївської ОТГ вибороли призові місця на змаганнях з пауерліфтингу (фото)
![157bc38054c7021e061340a1ba22f24c](/uploads/media/4c/6e/4c6e46ce9ea1efa970c7656a5dayz5e8_orig.jpg)
У Києві 12-13 жовтня відбулися змагання на Кубок України з пауерліфтингу та окремих вправ серед аматорів та професіоналів під егідою федерації UPC.
У цих змаганнях взяли участь жителі села Товстолуг Кобилянський Андрій, який зайняв І місце серед вікової групи Т 16-17 вагової категорії 82,5 кг у жимі штанги лежачи та Томків Ігор, який зайняв V місце серед 10-ти учасників у віковій групі Т 23+ вагової категорії 82,5 кг у жимі штанги лежачи. Тренер спортсменів Назарко Володимир, пишуть на сайті Великогаївської ОТГ.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/e645f941b7afc34631687ada3cf7f64d.jpg)
Фото з відкритих джерел