![](/uploads/media/d0/e2/d0e242c48b4bcdfc8971d805d9008b9d_orig_thumb.jpg)
Сумку зі смартфоном привласнив 32-річний тернополянин
![11a41cb0906e12c63a8b3d6b9a5ecc27](/uploads/media/37/6e/376eb1a207851cc9db5b4830d2888ba7_orig.jpg)
Зайшовши до магазину на декілька хвилин, 12-річний підліток повішав сумку на вулиці на перилах. На залишену без нагляду річ спокусився 32-річний тернополянин.
До співробітників Тернопільського відділу поліції із заявою про крадіжку звернувся батько потерпілого. Він розповів, що у його неповнолітнього сина поцупили сумку, в якій був дорогий мобільний телефон та ключі від квартири. Збитки чоловік оцінив у понад 10 тисяч гривень, пише Досьє 102.
Оперативники карного розшуку встановили причетного до крадіжки. Ним виявився 32-річний тернополянин. Чоловік вперше вчиняє протиправне. У нього вилучили чуже майно.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 ККУ – крадіжка. Триває досудове розслідування.
Фото з відкритих джерел