Ростислав Фук

Тернопіль готується зливати воду з систем опалення в окремих будинках (відео)

Енергетики роблять все можливе, щоб стабілізувати мережу, але треба готуватися до гіршого, каже міський голова

Через атаки росіян на критичну інфраструктуру України виникли масштабні руйнування в енергосистемі. У зв’язку з цим можуть не працювати системи подачі води, газу, опалення та насосні станції. Про це 25 листопада повідомив міський голова Сергій Надал в ефірі програми, пише Файне місто.

За словами голови, енергетики роблять все можливе, щоб стабілізувати мережу, але треба готуватися до гіршого. Так, у Тернополі в окремих будинках, де є нецентралізоване опалення, можуть зливати воду з системи.

Мені це прикро говорити, але я думаю, що ситуація, на жаль, ще поки що дуже добра. Насправді треба готуватися до гіршого. Ми плануємо у понеділок знову збирати керівників ЖЕКів і ОСББ. Ми готуємося до того, що доведеться повністю зливати воду з систем опалення в багатьох будинках, де є нецентралізоване теплопостачання. Це пов’язано з настанням морозів у зимовий період, – зазначив Сергій Надал.

Також міський голова закликав містян поставитися до цього з розумінням.

Через відсутність електроенергії та газу може не працювати теплопостачання. До цього треба готуватися. Дякую всім за підтримку і розуміння. Обов’язково переможемо, – додав мер.

Читайте також: Тернополян закликають спланувати тимчасовий переїзд на зиму в село

Фото з відкритих джерел, відео: Файне місто

Вибір читачів за тиждень

Відео