![](/uploads/media/bb/40/bb40a64f95d4a0119afa51a08c32cca3_orig_thumb.jpg)
Тернопіль має на кого рівнятися (фото)
![Шоколад](/uploads/media/35/08/35085e23bd858aea5f8ca0da6f81a0ef_w640.jpg)
У Львові створили нову шоколадку, що розповідає про мистецтво.
Львівський будинок по вулиці Сахарова, 45 колись прикрашала мозаїка скульптора Романа Патика, яку з часом зашили вагонкою. Роки боротьби, звернень до мера і петиції не дали результату. Лиш тоді, коли одна з торгівельних мереж орендувала приміщення, фасад будівлі відкрили, а до реставрації запросили автора, щоб якомога більше людей дізналися про витвір мистецтва.
![1Патик](/uploads/media/9f/b5/9fb5bd74071e1f92e385d88124dfcfeb_w640.jpg)
Але це не все, про прекрасне продовжили голосити, щоправда, у незвичайний спосіб - шоколатьє «Власної кондитерської» у співпраці з Романом Патиком створили шоколадку, яка не лише нагадує відоме панно, а й розповідає про скульптора та феномен модерністської мозаїки у Львові.
Фото: photo-lviv.in.ua та Zaxid.net