![](/uploads/media/96/83/9683d0afa8d632b4ffe62bc4b94d5bc9_orig_thumb.jpg)
Тернопіль офіційно проситиме іноземних партнерів закрити небо над Україною
Уже 14-ту позачергову сесію Тернопільської міської ради проведуть в режимі відеоконференції.
![](/uploads/media/2e/c5/2ec58de592c92d5bd42f98a3f41a4118_w1280.jpg)
Засідання запланували на сьогодні, 6 березня. Початок - о 13 год. Відбудеться це за розпорядженням міського голови №61 від 05.03.2022 р. Відповідно, управлінню цифрової трансформації та комунікацій з засобами масової інформації забезпечити онлайн трансляцію пленарного засідання міської ради через мережу Інтернет.
Обранцям тернополян запропонують розглянути лише одне питання: «Про звернення Тернопільської міської ради до Президента США, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, урядів і парламентів країн-членів НАТО, послів і дипломатичних корпусів усіх держав НАТО щодо підтримки прохання Президента Володимира Зеленського про закриття неба над Україною».
До речі, збір підписів за таку ініціативу триває у церквах Тернополя. Зокрема, о 10.30 відбулася акція на вул. Тарнавського і Київської. Богослужіння проводив владика Нестор (ПЦУ). Об 11.30, після завершення Архієрейської літургії, оголосять збір підписів в Архикатедрі (УГКЦ). Окрім того, акцію проведуть об 11.15 в храмі на вул. Руській. Там служитиме владика Тихон (ПЦУ).
Фото авторки