![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Тернопіль отримав гуманітарну допомогу з-за кордону (фото)
У Тернопіль приїхали кілька фур з Німеччини із гуманітарною допомогою.
![](/uploads/media/85/63/8563dfecb3c9098e678156a1f8640042_w1280.jpg)
Про це повідомив міський голова Тернополя у соцмережі Фейсбук.
- Тернопіль продовжує приймати підтримку, допомогу від наших міст партнерів, сьогодні приїхали дві великі фури з міста, з яким почали співпрацю недавно. Вони вже виявили готовність по всій Німеччині збирати все необхідне. А це: продукти харчування, консерви, мука, напої, дитячі товари, суміші, підгузники, дитячий одяг, медикаменти, — говорить Сергій Надал, міський голова Тернополя.
![](/uploads/media/d3/18/d318a85232c5a8a2f2f24dbf0ae31926_w960.jpg)
Голова міста також наголосив, необхідну продукцію максимально швидко відправлять на Схід країни, та в ті міста, в яких потребують допомоги найбільше.
В гуманітарному штабі допомагають щодня близько 70 волонтерів, розвантажують, фасують та завантажують необхідну продукцію для перевезення в ті місця, де є необхідність. Допомогу отримали і від інших країн.
- За останні два дні вже 4 машина привезла допомогу, були машини з Польщі, Литви, Німеччини і знову з Литви. Чекаємо ще. В складі ми всю отриману допомогу розподіляємо і чекаємо на нові вказівки,— розповів і Іван Слободян, координатор.
![](/uploads/media/23/91/239105b136151a1cb0194d7aa49b9bd8_w960.jpg)
Також чоловік наголосив, що зараз найбільша потреба в медикаментах та військовому спорядженні — це рації, бронежилети.
Отримала гуманітарну допомогу і Біла Церква. 11 тонн вантажу від благодійної організації українців в Данії «Bevar Ukraine» відправили до місцевого шпиталю. Це медикаменти та інше медичне обладнання. Про це повідомила Військова адміністрація в Телеграм. Вантаж уже відправили до шпиталю.
![](/uploads/media/8f/db/8fdb4d16727f578c3bb6e6b53d752ba5_w1280.jpg)
Фото та відео з допису